למה אנחנו - אחריות

1 אחריות: מלווים אתכם במשך שנים

אחריות של 12 שנה. שלוש שנים ראשונות של אחריות מלאה, ותשע שנים נוספות של אחריות הכוללת את המגירות, גופי הדלתות והארונות. כשיצרן המטבחים שלך נותן לך את האחריות המקיפה והארוכה ביותר שניתן למצוא היום בישראל, אתה יכול להיות בטוח שהוא מאמין במוצר שלו ומקפיד על האיכות הגבוהה ביותר. זה כדאי לו, זה כדאי לך.

למה אנחנו - גמישות

3 גמישות: על טעם וריח…

אהבת את המטבח החדש של חמותך, אבל לא היית רוצה לעצב את אותו המטבח בדיוק בבית שלכם. לכל אחד חלום אחר וצורך שונה. אין סיבה שכולם יקבלו את אותו המטבח. אצלנו תקבל מטבח בהתאמה אישית ללקוח, כמו אצל נגר פרטי, "custom made" בלי להיצמד לפס ייצור או למה שנוח לנו, ובלי שתידרש לשלם על זה תשלום נוסף.

למה אנחנו - עיצוב

5 מה שווה הדובדבן בלי הקצפת?

כשאתה נכנס לבית חדש, גם אם הדלת מאסיבית ומרשימה, והסלון מעוצב בריהוט איטלקי מעור משובח, אם חסכת במטבח- פספסת את כל החוויה. היום, כשהחלל של הסלון והמטבח מחוברים בדרך כלל, המטבח הוא החלק המרשים ביותר בבית. הוא הלב של הבית, והוא תעודת הביקור של הבית. המעצבות שלנו בנובו מטבחים יעצבו לכם מטבח שהוא המילה האחרונה בתחום העיצוב. מטבח מהמם, שיגרום לכם לרצות להזמין את כולם להתארח כל הזמן (נו, מה יש? אסור להשוויץ?).

למה אנחנו - תשלומים

7 30 תשלומים: למה לשלם הכל עכשיו?

בנוסף, תהנה מתנאי תשלום נוחים. על המטבח שרכשת אצלנו תוכל לשלם במשך שנתיים וחצי, עד 30 תשלומים.

למה אנחנו - פרטים קטנים

9 שמחים כשאתה פונה שוב. ושוב… ושוב

אנחנו רוצים להקשיב לך. יחד נרד לדיוקים ולפרטים הקטנים ביותר, וניתן מענה לכל בעיה או שאלה, כי חשוב לנו שתהיה מרוצה מכל פרט ופרט במטבח שלך.

למה אנחנו - איכות

2 איכות: גם יפה וגם אופה

בין אם זה באמצע הלילה, ובין אם זה בארוחת בוקר חטופה, בבישולים מתמשכים לקראת סוף-השבוע, או סתם ככה בנשנושים במהלך היום — המטבח הוא החלק החי ביותר בבית, ולכן חשוב שהוא יהיה איכותי. במטבחי נובו תקבל מטבח איכותי וחזק, העשוי מחומרי גלם עמידים ביותר כמו למשל סנדוויץ' טווין (twin) בגוף הארון ופרזול מתקדם מבית Blum.

אנחנו משתמשים בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר בשוק, ומתכננים את המטבח שלך בקפידה ובמקצועיות.

למה אנחנו - מקצועיות

4 אנחנו לא אוהבים חאפרים

אצלנו האיכות היא שם המשחק. מהרכיב הקטן ביותר, דרך העובדים שלנו – שעובדים מתוך מסירות ואהבה למקצוע. אנחנו מתעקשים לעבוד עם כוח האדם האיכותי ביותר, כולל מובילים ומתקינים קבועים שעליהם אנחנו יכולים לסמוך בעיניים עצומות.

למה אנחנו - מיוצר בישראל

6 מיוצר בישראל: "פה בארץ חמדת אבות"

כשאתה קונה מטבח אתה רוצה לדעת שכל החלקים מיוצרים בארץ, שיש עליהם פיקוח מתמיד, ושאף אחד לא מנסה לחסוך על חשבונך. במטבחי נובו כל החלקים מיוצרים בישראל, בחנות המפעל בבית- שמש. שם, בועז, מנהל הייצור, בודק כל רכיב ומבטיח שתקבל תוצר איכותי. כשאתה רוכש מטבח מנובו מטבחים אתה גם תומך בייצור "כחול לבן" ותורם לתעשייה הישראלית ולמשק, על הדרך.

למה אנחנו - אמינות

8 קודם כל תתפשר…

תתפשר על חדר השינה שלכם, תתפשר על חדרי הילדים. תתפשר על הסלון, וותר על ספות העור האיטלקיות, על הפלזמה הענקית, תתפשר על הדלתות, המשקופים והמרצפות. אבל על דבר אחד, אל תוותר ואל תעיז להתפשר: על המטבח שלך.

אל תיקח מטבח מחברה לא אמינה. אם האחריות המקיפה וארוכת הטווח שלנו לא הספיקו לך בשביל להשתכנע, אתה מוזמן להתרשם ממגוון הלקוחות שלנו והפרויקטים השונים שנהנו מנובו מטבחים.

למה אנחנו - תשלומים

10 שקוף שאנחנו הוגנים

כי רק אצלנו יש שקיפות במחיר. לאחר שנתכנן את המטבח יחד, תקבל הערכת מחיר ממוחשבת על פי סך הרכיבים והחלקים במטבח שלך, לא משנה מי אתה או מה צבע כרטיס האשראי שלך.

אז למה לבחור בנו?

מצד אחד, היית רוצה שנגר פרטי יתכנן לך את המטבח בצורה הכי אישית ומקצועית. מטבח ייחודי- המטבח שלך, רק בשבילך, עם עיצוב יוקרתי ומרשים. מצד שני, לא היית רוצה להתעסק עם נגר ולהמר מבחינת האחריות והמחויבות שלו אליך. איתו, אין לך את השקט שיש בחברה גדולה שנותנת אחריות מקיפה ולא תעלם לך מחר או מחרתיים.

אז זהו, בנובו מטבחים – אתה יכול ליהנות משני העולמות. אתה נהנה מגמישות, התאמה ואיכות כמו של נגר מקצועי אישי, ויחד עם זאת נהנה מתחושת ביטחון ומאחריות מקיפה וארוכת טווח של חברה גדולה ויציבה. מצד אחד, בנובו אנחנו מעצבים את המטבח בשיתוף איתך ומייצרים מטבחי "custom made" לפי ההעדפות, הצרכים והשיגעונות שלך, ומצד שני- איתנו אתה יכול להיות בטוח שרכשת מטבח בחוכמה, ובאחריות.

איך מתחילים לתכנן את המטבח שלך?

זה פשוט. משאירים פרטים, ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

צור קשר