אז מי אנחנו בעצם?

אנחנו גם וגם. גם גמישים כמו נגר פרטי, גם אמינים כמו חברה גדולה וותיקה. התוצאה היא מוצר איכותי וייחודי, שנותן לך שקט שבחרת נכון, בלי להתפשר על העיצוב.

נובו מטבחים רוצה להעניק לך מטבח איכותי ומתקדם, מטבח שיתאים לך אישית, ובמחיר הוגן. אנחנו מתחייבים למצוינות ומשתמשים רק בחומרי הגלם החדישים ביותר תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה במיוחד.

מטבח נולד

הכל התחיל כשאבינועם אילוז, מנכ"ל נובו מטבחים, החליט לעזוב את עולם ההיי-טק ולפתוח נגריה ברחוב אגריפס בירושלים. את התנאים הנוחים של ההיי-טק הוא עזב לטובת מה שהוא אוהב באמת: ליצור בעץ, להתעסק ולהרגיש. מה שהחל בנגריה קטנה הפך תוך עשור וקצת לאימפריה מצליחה של עיצוב וייצור מטבחים המונה כיום ארבעה סניפים.

לתוך עולם הנגרות הביא אבינועם לא רק את האהבה למקצוע ואת האמביציה האישית, אלא גם את שיטות העבודה מההיי-טק: העמידה בזמנים, המחויבות ללקוח, האמינות והדיוק.

אנחנו רוצים שתישן בשקט.

בנובו מטבחים שמים דגש על מוצר איכותי, המשלב טכנולוגיות מתקדמות ומציידים אותך באחריות הארוכה והמקיפה ביותר הקיימת בשוק. כמובן שאנחנו עומדים בדרישות התקן הישראלי ובתקנים המחמירים באירופה.

המטבח של השכן ירוק יותר?

אנחנו רוצים שהמטבח שלך יהיה ייחודי וייבנה לפי הדרישות והצרכים שלך (Custom Made). אנחנו מקפידים על גמישות אדריכלית והנדסת אנוש מעולה על מנת לתת פתרון מלא לכל סוגי הצרכים שלך.

בסניפים שלנו עומדים לרשותך מעצבים ומעצבות מקצועיים ומעולים המשתמשים בהדמיה תלת-ממדית ממוחשבת במטרה להתאים לך את המטבח המושלם לצרכיך, עוד לפני שלב הצעת המחיר וללא עלות.

הקפדה על איכות

המטבחים שלנו מיוצרים מרכיבים איכותיים בלבד:

  • פרזול במגירות של חברת "גראס"
  • פרזול בקלפות ובדלתות של חברת "בלום".
  • הפרזול במגירות כולל שליפה מלאה, בולמי טריקה ודפנות הגבהה במגירות העמוקות.
  • הפרזול בקלפות כולל את מנגנון "אוונטוס" המתקדם של "בלום" עם עצירה בכל נקודה, גם בפתיחה וגם בסגירה.
  • בנוסף, בכל דלת ישנו בולם טריקה אינטגראלי והחיבור של הצירים נעשה בשתילה לגוף הארון.
  • גוף הארון עצמו עשוי מלביד סנדוויץ' טווין (twin) איכותי.
  • הדלתות מיוצרות מ-MDF עמיד, שאינו מתבקע או נחרץ.

נובו מטבחים. מטבח לחיים

קבע פגישת היכרות עכשיו