הקודם
הבא

מטבח אנגלי

דף הבית > מטבח אנגלי

מטבח אנגלי

הבחירה במטבח היא חשובה לאין שיעור. לא רק משום שעליכם לאהוב את העיצוב ולהרגיש בנוח במהלך העבודה  בו אלא משום שהמטבח שתבחרו היום,ישמש אתכם גם בעשורים הבאים. לכן חשוב לבחור את המטבח בתשומת לב יתרה ולהכיר כמה שיותר סגנונות ועלויות ורק אז להתקבע על הבחירה המועדפת עליכם.

קבלו במחיאות כפיים סוערות את המטבח האנגלי

אם עד היום הכרתם את סגנונות העיצוב של המטבח הקלאסי או המטבח הכפרי, הגיע הזמן ליהנות ולהיחשף למטבח האנגלי לו עיצוב אלגנטי בגוונים בהירים וחריטות ייחודיות וכל זאת לצד גימורים מעוצבים ברמה גבוהה ביותר.

אחד היתרונות המהותיים של מטבח אנגלי הוא הדגש על הפרטים הקטנים, החל מהחריטות על דלתות המטבח, דרך הפרזול ומה שביניהם.
המטבח האנגלי משתלב בצורה מושלמת עם העיצוב הכפרי והוא מעניק לבית אווירה חמימה, נעימה וביתית.
מרבית מהמטבחים האנגליים בנויים מעץ מלאה,בנייה שמוסיפה להם יוקרה ואורך חיים.
מרבית מהאוכלוסייה שבחרה לשלב בביתה מטבח אנגלי, עשתה זאת בשל הרצון לספוג אווירה יצירתית כפועל יוצא מהמראה היוקרתי איתו מגיע המטבח.

גילופים עיטורים וחריטות

אחד המאפיינים הבולטים של המטבח האנגלי הם הגילופים העיטורים והחריטות יוצאי הדפן אותם מבצעים לרוב בעבודת יד ובהקפדה יתרה על איכות.
על אף ובעצם נכון לומר בזכות הדקורציה ורמת הגימור הגבוהה, לרבות הפרזול, מצליח המטבח להישאר רלוונטי לאורך זמן ובמילים אחרות גם בעוד עשור ושני עשורים, יראה המטבח ויתאים עצמו לצו האופנה.

המטבח האנגלי להבדיל מהמטבחים האחרים אינו נושא עימו מראה בעל גימור תעשייתי וכל לקוח באשר הוא, יכול בקלות מרבית לקבל העיצוב בהתאמה אישית כך שהמטבח שלו לא ימצא באף בית אחר ברחבי העולם. גם פינת האוכל תגיע במדויק למאפיינים המשפחתיים שלכם, כך שאם אתם מבקשים פינת אוכל עגולה זה מה שתקבלו ואם אתם מתעקשים על פינת אוכל מרובעת כך יהיה וכן הלאה.

כאמור מטבח כפרי מיוצר כולו מעץ מלא והבחירה להשאיר את העץ בצבע הטבעי שלו או לצבוע את המטבח בגווני שמנת או לבן היא בחירה מלאה שלכם ובהתאמה לצורך, לרצון ולתקציב העומד לרשותכם.

לסיכום – מטבחים אנגליים נבנים בהתאמה אישית ביחס לתקציב אותו אתם מגדירים ובהתאם לחלל בו הם ימוקמו. אם מטבח אנגלי הוא העדפה שלכם, מומלץ להביט בקטלוגים השונים של המטבחים האנגליים ולבחור את המטבח אליו אתם מתחברים ואותו אתם מעדיפים. קחו בחשבון, שיתכן והמטבח שלכם יתאים רק לכם ולא תמצאו אותו באף בית בישראל ואם יורשה לומר בעולם כולו, משום שהמטבח יגיע בהתאמה מלאה לדרישותיכם.

מעוניינים לשמוע עוד ?

לתאום פגישה באולם התצוגה