איך תדעו שקניתם נכון

כשאתם נכנסים לחנות המטבחים ומביטים בתצוגה, קשה מאד להבדיל בין מטבח איכותי ומטבח שאינו עומד בסטנדרטים. בפועל, הפערים מתגלים רק לאחר רכישת המטבח והשימוש הממושך בו. לכן, חשוב מאד שיהיו לכם כלים שיקנו לכם ביטחון ברכישה שלכם.

 

הדבר החשוב ביותר הוא האחריות

חשוב שתוודאו שמדובר באחריות רחבת היקף. אל תתנו ל”איכות המטבח” לבלבל אתכם. חשוב שהאחריות תהיה לטווח שנים ארוך ושתכסה את רוב הבעיות הנפוצות. בחברות מטבחים רבות מעניקים אחריות רק על גוף הסנדוויץ’ של המטבח. שימו לב שלא ליפול בפח ולא להסתפק באחריות כזו.

מלאי של חלקי חילוף

נניח שהשקעתם כסף רב במטבח מחברה שנחשבת גדולה יחסית, אך לדאבונכם, מתברר לכם כאשר התקלקל אחד החלקים במטבח, שהחברה הפסיקה לייצר את החלק הזה. אם כך, לא נותר לכם אלא להחליף את המערכת כולה. כדי להבטיח שזה לא יקרה לכם, חשוב לוודא שחברת המטבחים בה בחרתם מספקת את החלקים מחברות אמינות שמחויבות להחזיק את החלקים במלאי למשך מספר שנים.

רכישת מטבח מחברה אמינה ויציבה

כלי נוסף שיקנה לכם שקט הוא רכישת מטבח מחברה אמינה ויציבה. עדיף שזו תהיה רשת ארצית שמתמקדת במטבחים בלבד. כך תבטיחו לעצמכם שהחברה לא תיעלם בעוד שלוש שנים כשתצטרכו אותה. הבחירה בנגר פרטי, למשל, יכולה להיות מסוכנת במקרה הזה, מכיוון שהוא תמיד יכול להחליט לעבור לתחום אחר, ולהשאיר אתכם חסרי כל הגנה.

לא משלמים כל עוד לא מקבלים

והכסף? איך אפשר לישון בשקט כשאנחנו משלמים סכום גבוה כל–כך ולא בטוחים מה נקבל בתמורה? התשובה היא פשוטה. לא משלמים כל עוד לא מקבלים. החברות הטובות בשוק כבר יודעות — לא ניתן לדרוש תשלום מראש מהלקוח. חשוב שתרכשו מטבח רק מחברה שמציעה פריסת תשלומים נוחה, לאורך זמן. אם החברה לא מספקת את המוצר — תמיד תוכלו להפסיק לשלם.

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

CAPTCHA