שני דברים שחשוב לבדוק במטבח שלך לפני הרכישה

גם אם הפרזול איכותי ביותר, זה לא מספיק

בחנות המטבחים לא בהכרח ידברו איתכם על זה, אבל יש שני דברים קריטיים ברכישת מטבח שחשוב שתוודאו. חשבו על השימוש היום–יומי במטבח. האם אתם אוהבים מטבחים מודרניים, או שבכלל תעדיפו מטבחים כפריים?

סגירה ופתיחה של הדלתות, למשל. כמה פעמים ראיתם מטבח עם ציר דלת מנותק? במטבח איכותי הפרזול חייב להיות שתול במכונה מיוחדת ייעודית בדלתה המטבח. אם חברת המטבחים מתקינה את הארון על ידי ברגים – גם אם הפרזול איכותי ביותר, זה לא מספיק. חשוב שתשאלו כיצד הם מתקינים את הפרזול בדלת הארון והאם יש להם מכונה המיועדת לכך.

הרגליים של הארונות

דבר נוסף שחשוב שתבדקו הוא החומר ממנו עשויות רגלי המטבח. מכירים את הריח של מטבח ישן, שכאשר פותחים את דלת הארון מריחים מיד תחב? זה לא בגלל מספר השנים שהמטבח קיים, זה בגלל הרגליים של הארונות. אם הרגליים לא עשויות מחומר דוחה מים העץ יתנפח ויספוג את המים, והריח לא ייעלם לעולם. שוב, חשבו על כך שהמטבח יעבור ספונג’ה פעם בשבוע לפחות על ידי מכונת פוליש או מכונת ניקוי, ולכן חשוב לוודא שיצרן המטבחים שלכם לא משתמש בשאריות עצים שסופחים את המים ומעבירים אותם לגוף הארון.

לסיכום, כשאתם קונים מטבח חשוב שלא תתנו ליופי ולאסתטיקה לסנוור אתכם על חשבון הדברים האחרים. חישבו על הפרקטיקה והשימוש היום-יומי וודאו שהמטבח שלכם מותאם לכך.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

CAPTCHA