הקודם
הבא

מטבחים מודרנים

דף הבית > מטבחים מודרנים

מטבחים מודרנים

מטבחים מודרנים מעידים על חדשנות ויוקרה ובעיקר בזכות הקווים הנקיים באמצעותם מעצבים את המטבח המודרני. אין ספק כי רבים מבקשים לעצמם את המטבח המושלם – זה שישתלב בהומוגניות עם יתר חלקי הבית, שישדר אמירה ברורה ויהיה נוח לבישול ואפייה, אך מהו בעצם המטבח המושלם? הכירו את המטבח המודרני על סך מרכיביו ושקלו האם נכון לכם לבחור בו.

לתוך עולם הנגרות הביא אבינועם לא רק את האהבה למקצוע ואת האמביציה האישית, אלא גם את שיטות העבודה מההיי-טק: העמידה בזמנים, המחויבות ללקוח, האמינות והדיוק.

זה מה שמייחד את המטבח המודרני

כדי להבין מהו מטבח מודרני, נתחיל דווקא בחומרי הגלם המרכיבים אותו. מטבח מודרני משלב מתכות מגוונות וביניהן אלומיניום וזכוכית. להבדיל ממטבחי עץ אשר משדרים אווירה ביתית וחמימה, המטבח המודרני יעניק תחושה עתידנית ומתקדמת שהקשר בינה ובין חמימות הוא מקרי בהחלט. מרבית מהמטבחים המודרנים, מעוצבים בצבעים בהירים ובעיקרם לבן ושוב להבדיל מצבעי החום על כל גווניו המאפיינים מטבחים כפריים או עץ כחלחל בעל גמורים ועיטורים מגוונים המאפיין מטבח אנגלי וכיוצא בזאת.

פתרונות האחסון במטבח המודרני הם רבים ומגוונים מתוך ההבנה והידיעה שבעידן הנוכחי הבישול הוא לא רק הכרח וחובה אלא אהבה ותחביב מתפתח אצל מרבית מהאוכלוסייה. עוד תשולב במטבח טכנולוגיה חדישה ומתקדמת לרבות קולטי אדים תנורים מתקדמים, מדיחי כלים אינדוקציה ועוד.

העיצוב המודרני מאופיין בעיקרו בגימור נקי למשעי, כך שהמראה שלו יפה, נקי ונעים להביט בו כך שאין זה משנה מתי ובאיזו תקופה, המטבח המודרני יראה תמיד נקי (גם אם לא ניקיתם אותו).

מטבח בהתאמה אישית

בבואכם לרכוש מטבח מודרני, עליכם לקחת בחשבון כי קטגוריית המטבח המודרני מכילה בתוכה תתי קטגוריה נוספות המכילות מגוון נרחב של עיצובים מרהיבים. מטבחים מודרניים יכולים להיות כפריים, אנגליים, ועוד כך שחשוב עד מאוד להקפיד ולבחור את המטבח שלכם בהתאמה מושלמת לעיצוב הרווח בביתכם ולשימושים העכשוויים והעתידים שלכם. כל חברה בישראל אשר עוסקת בפיתוח וייצור מטבחים, שוקדת על עיצוב משלה, כך שהמגוון הוא בהחלט אינסופי. אתם יכולים לצורך העניין לעצב עבורכם מטבח בהתאמה אישית על כל המשתמע מכך והמטבח שיהיה בביתכם לא יהיה שני לו בארץ ובעולם ומאידך אתם יכולים לבחור מטבח מהודר מהקולקציה הקיימת והכל בהתחשב בתקציב העומד לרשותכם.

לסיכום מטבחים מודרניים מגיעים בשלל עיצובים המתאימים לכל אדם באופן אישי וביחס ישיר לסגנון העיצוב, לתקציב ולצורך הממשי בבישול ואפייה. הסגנון הנקי של המטבח המודרני מאפשר לרבים ליהנות מעיצוב בעל קווים נקיים ואף ובמידת הצורך להשרות אווירה חמימה ונעימה באמצעות המטבח הכפרי המודרני.

מעוניינים לשמוע עוד ?

לתאום פגישה באולם התצוגה