מטבחים

נובו מטבחים עיצוב, איכות וטכנולוגיה ברמה המתקדמת וגבוהה ביותר בעולם המטבחים

הקודם
הבא

נובו מטבחים

הכל התחיל בנגרייה קטנה, שהפכו לרשת מטבחים ששמה הוא מילה נרדפת ל"איכות". את מטבחי נובו הקמנו כחנות בוטיק המתמחה במטבחים, ואת הרוח הזו אנחנו משמרים גם כיום, כשיש לנו ארבעה סניפים מצליחים ברחבי הארץ, זה חלק מה-DNA שלנו. אצלנו אין ייצור המוני, כל מטבח הוא costum made, אנחנו מייצרים כל מטבח מחדש, לפי דרישות הלקוח, כשחשוב לנו שכל מטבח יענה בדיוק על הרצונות והתכנון של הלקוחות שלנו. כדי לדאוג שהמטבחים לא רק יהיו יפים, אלא גם יחזיקו למשך שנים, אנחנו מקפידים על חומרי הגלם ועל הספקים איתם אנחנו עובדים: פרזול של חברות גראס ובלום בשביל המגירות, הדלתות והקלפות. חשוב לנו לעבוד רק עם חברות ישראליות שעליהן אנחנו סומכים, כדי ליצור מטבח שהוא מאה אחוז ישראלי מצד אחד, ומצוייד בפתרונות הכי חדשים, הכי אלגנטיים והכי עמידים מצד שני.

נשמח להיפגש ולייצר עבורכם את המטבח שתמיד חלמתם עליו

נובו מטבחים גאים להציג את טכנולוגיית pianovo הגרמנית

טכנולוגיה המאפשרת לכם לבנות מטבח עם פינות מטבח מושלמות. pianovo הוא ציפוי מיוחד המתקפל לכדי 90 מעלות. הציפוי מיושם על שכבת טקסטורה לבחירת הלקוח. בגב המשטח מכורסמת זווית 90 מעלות המתקפלת ויוצרת את פינות המטבח, פינות האי ויישומים נוספים. רמת הגימור בטכנולוגיה זו מושלמת!! פינות המטבח ממשיכות בגימור מושלם ללא סימני חיבור או הדבקה. מראה זה מעניק למטבח יוקרה וניקיון בעיצוב.

את טכנולוגיית pianovo ניתן להשיג רק בנובו מטבחים.

לתאום פגישה באולם התצוגה

בנובו מטבחים תקבלו מטבח חזק איכותי הבנוי מחומרי הגלם העמידים ביותר. פרזול מגירות של חברת גראס הכולל שליפה מלאה של המגירה, בולמי טריקה והגבהה במגירות.
בקלפות ודלתות המטבח אנו משתמשים בחומרי פרזול של חברת בלום, הקלפות מצוידות במנגנון "אוונטוס" המאפשר עצירה בכל נקודה בפתיחה או סגירה של הקלפה.

דלתות המטבחים מיוצרות מ-MDF עמיד, שאינו מתבקע או נחרץ כאשר כל דלת מצוידות בבולם טריקה אינטגראלי, לגוף הארון שעשוי מלביד סנדוויץ איכותי.
נובו מטבחים מספקים 12 שנות אחריות על המגירות וגופי הארונות אחריות מקיפה שכזאת מעידה על אמון החברה במוצר שלה, ועל רמת ההקפדה והאיכות של המוצרים שהיא מייצרת בעצמה.

טעימה קטנה מהמטבחים שלנו

מטבחים הם המומחיות שלנו. כאשר התחלנו לעסוק בעיצוב ובבניית מטבחים בנגרייה קטנה תמיד מול עינינו עמדה המקצועיות, השאיפה לשלמות וההבנה שבאחריותינו להגשים את חלום המטבח המושלם עבור הלקוחות שלנו.
מאז, הנגרייה הקטנה גדלה והפכנו לאחת החברות המובילות בתחום המטבחים בארץ עם ארבעה סניפים הפזורים בערים מרכזיות.
עם זאת, אנחנו עדיין מתייחסים לכל לקוח כאילו הוא הלקוח הראשון שלנו, בהתרגשות רבה ורצון עז להוכיח את מקצועיותנו ואת שמנו הטוב.
סגנונות העיצוב שלנו מאופיינים בטביעת אצבע ייחודית שכל מטבח שונה מקודמו וזאת בשום שאנו עובדים בשיטת "costom made".
בשיטה זו נביא את יכולתנו להבין את רצונות ודרישות הלקוח ולהביא אותם לביצוע בעיצוב וייצור המטבח.
אנו שמים דגש על ייצור ישראלי "כחול לבן". כל החלקים המרכיבים את המטבחים מיוצרים בארץ. וכשאתם רוכשים אצלנו מטבח אתם מחזקים את הכלכלה הישראלית.

בנובו מטבחים הושק בשנה האחרונה קו ייצור חדש, הייצור במפעל החברה נעשה בשיטת הייצור בדיגיטלי אשר מביא את המוצר לרמת דיוק מושלמת, כל חלקי המטבח מיוצרים בארץ בחנות המפעל בבית שמש.
רכישת מטבחים בנובו מטבחים הינה למעשה תמיכה בייצור כחול לבן אשר תורם לתעשייה הישראלית ולמשק על הדרך.

"נובו מטבחים" עובדים עם מעצבים ואדריכלים מהשורה הראשונה בארץ. ובעלי רקורד עשיר בשיתופי פעולה עם קבלנים ובניית מטבחים למתחמי בניינים בכל הארץ.

אנו מבטיחים להוות עבורכם אוזן קשבת מהשלב הראשון ועד להתקנת המטבח בביתכם. מאחר ואנו בטוחים באיכות המרכיבים ומגימור המטבחים שלנו, אנו נותנים בשמחה 12 שנות אחריות.

נובו מטבחים אחת החברות המובילות בתחום המטבחים בארץ עם ארבעה סניפים הפזורים בערים מרכזיות.
אנו עובדים בשיטת "costom made" כך שכל מטבח מקבל סגנון עיצוב ייחודי וטביעת אצבע ייחודית.
לפרזול המגירות אנו משתמשים בפרזול של חברת גראס הכולל שליפה מלאה של המגירה, בולמי טריקה והגבהה במיגרות. בקלפות ודלתות המטבח אנו משתמשים בפרזול של חברת בלום.

ישנם מספר נקודות למחשבה
תכנון: יש חשיבות רבה האם מדובר בשיפוץ או במטבח חדש מכיוון שאם מדובר בשיפוץ יש להתאים את תכנון המטבח לתשתיות הקיימות ולחסוך הוצאת כספים מיותרת במידה ומדובר במטבח חדש מתכננים אותו מחדש מהפרט הקטן כולל תשתיות חדשות.

סגנון עיצוב:
בחירת סגנון העיצוב שתבחרו חשוב להמשך תהליך העיצוב וייצור המטבח ישנם כמה סגנוננות עיצוב נפוצים ביניהם מודרני, קלאסי ומודרני.

חומרי גלם:
אחרי שבוחרים את נראות המטבח באופן כללי ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הגלם ממה יהיו עשוים משטחי העבודה במטבח, סוגי הברזים, סוג העץ, איכות חומרי הפרזול. איכות חומרי הגלם חשובה לשימור המטבח ותחזוקתו השוטפת ועמידותו לאורך השנים.

עיצוב:
לאחר שישנה סקיצה של המטבח מומחי העיצוב של נובו מטבחים ישוב אתכם על בחירת צבע המטבח, בחירת חומרי הפרזול, אביזרים נלויים ועוד. עד שיוצרים את המטבח המושלם עליו חלומתכם.

1.יש לדאוג לאחסון קרוב למוקדי עבודה.
2.תכנון מוקדם ונכון של מקומות האחסון במטבח.
3.בחירה נכונה של צבע המטבח.
4.בחירה נכונה של התאורה במטבח.
5.בחירה נכונה של חומרי הפרזול, משטחי העבודה, קרמיקה ואביזרים נלווים.

לתאום פגישה באולם התצוגה

דילוג לתוכן