קטלוג מטבחים

נובו - עיצוב, איכות וטכנולוגיה ברמה המתקדמת וגבוהה ביותר בעולם המטבחים

שקופית קודמת
שקופית הבאה

נובו מטבחים

הכל התחיל בנגרייה קטנה, שהפכה לרשת ששמה הוא מילה נרדפת ל”איכות.” את מטבחי נובו הקמנו כחנות בוטיק, ואת הרוח הזו אנחנו משמרים גם כיום, כשיש לנו ארבעה סניפים מצליחים ברחבי הארץ, זה חלק מה-DNA שלנואצלנו אין ייצור המוני, כל מטבח הוא “custom made” אנחנו מייצרים כל מטבח מחדש, לפי דרישות הלקוח, כשחשוב לנו  לענות בדיוק על הרצונות והתכנון של הלקוחות שלנו. אנחנו מקפידים על חומרי הגלם ועל הספקים איתם אנחנו עובדים על מנת לספק יופי במקביל לאיכות. הפרזול של חברות גראס ובלום בשביל המגירות, הדלתות והקלפות. חשוב לנו לעבוד רק עם חברות ישראליות שעליהן אנחנו סומכים, כדי לאפשר ייצור שהוא מאה אחוז ישראלי מצד אחד, ומצוייד בפתרונות הכי חדשים, הכי אלגנטיים והכי עמידים מצד שני.

נשמח להיפגש ולייצר עבורכם את המטבח שתמיד חלמתם עליו

בינתיים תתרשמו מקטלוג המטבחים שלנו

לתאום פגישה באולם התצוגה

נגן וידאו

נובו גאים להציג את טכנולוגיית pianovo הגרמנית

טכנולוגיה המאפשרת לכם לבנות מטבח עם פינות מושלמות. pianovo הוא ציפוי מיוחד המתקפל לכדי 90 מעלות. הציפוי מיושם על שכבת טקסטורה לבחירת הלקוח. בגב המשטח מכורסמת זווית 90 מעלות המתקפלת ויוצרת את פינות המטבח, פינות האי ויישומים נוספים. רמת הגימור בטכנולוגיה זו מושלמת!! פינות המטבח ממשיכות בגימור מושלם ללא סימני חיבור או הדבקה. מראה זה מעניק למטבח יוקרה וניקיון בעיצוב.

את טכנולוגיית pianovo ניתן להשיג רק אצלנו

בחברת נובו תקבלו מטבח חזק איכותי הבנוי מחומרי הגלם העמידים ביותר. פרזול מגירות של חברת גראס הכולל שליפה מלאה של המגירה, בולמי טריקה והגבהה במגירות.
בקלפות ודלתות המטבח אנו משתמשים בחומרי פרזול של חברת בלום, הקלפות מצוידות במנגנון “אוונטוס” המאפשר עצירה בכל נקודה בפתיחה או סגירה של הקלפה.

דלתות המטבחים מיוצרות מ-MDF עמיד, שאינו מתבקע או נחרץ כאשר כל דלת מצוידות בבולם טריקה אינטגראלי, לגוף הארון שעשוי מלביד סנדוויץ איכותי.
אנו מספקים 12 שנות אחריות על המגירות וגופי הארונות אחריות מקיפה שכזאת מעידה על אמון החברה במוצר שלה, ועל רמת ההקפדה והאיכות של המוצרים שהיא מייצרת בעצמה.

קטלוג המטבחים שלנו

נובו מטבחים אחת החברות המובילות בתחום המטבחים בארץ עם ארבעה סניפים הפזורים בערים מרכזיות.
אנו עובדים בשיטת “costom made” כך שכל מטבח מקבל סגנון עיצוב ייחודי וטביעת אצבע ייחודית.
לפרזול המגירות אנו משתמשים בפרזול של חברת גראס הכולל שליפה מלאה של המגירה, בולמי טריקה והגבהה במיגרות. בקלפות ודלתות המטבח אנו משתמשים בפרזול של חברת בלום.

ישנם מספר נקודות למחשבה
תכנון: יש חשיבות רבה האם מדובר בשיפוץ או במטבח חדש מכיוון שאם מדובר בשיפוץ יש להתאים את תכנון המטבח לתשתיות הקיימות ולחסוך הוצאת כספים מיותרת במידה ומדובר במטבח חדש מתכננים אותו מחדש מהפרט הקטן כולל תשתיות חדשות.

סגנון עיצוב:
בחירת סגנון העיצוב שתבחרו חשוב להמשך תהליך העיצוב וייצור המטבח ישנם כמה סגנוננות עיצוב נפוצים ביניהם מודרני, קלאסי ומודרני.

חומרי גלם:
אחרי שבוחרים את נראות המטבח באופן כללי ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הגלם ממה יהיו עשוים משטחי העבודה במטבח, סוגי הברזים, סוג העץ, איכות חומרי הפרזול. איכות חומרי הגלם חשובה לשימור המטבח ותחזוקתו השוטפת ועמידותו לאורך השנים.

עיצוב:
לאחר שישנה סקיצה של המטבח מומחי העיצוב של נובו מטבחים ישוב אתכם על בחירת צבע המטבח, בחירת חומרי הפרזול, אביזרים נלויים ועוד. עד שיוצרים את המטבח המושלם עליו חלומתכם.

1.יש לדאוג לאחסון קרוב למוקדי עבודה.
2.תכנון מוקדם ונכון של מקומות האחסון במטבח.
3.בחירה נכונה של צבע המטבח.
4.בחירה נכונה של התאורה במטבח.
5.בחירה נכונה של חומרי הפרזול, משטחי העבודה, קרמיקה ואביזרים נלווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן