מטבחים

הקודם
הבאהמטבחים של "נובו מטבחים"

מטבחים הם המומחיות שלנו. כאשר התחלנו לעסוק בעיצוב ובבניית מטבחים בנגרייה קטנה תמיד מול עינינו עמדה המקצועיות, השאיפה לשלמות וההבנה שבאחריותינו להגשים את חלום המטבח המושלם עבור הלקוחות שלנו. מאז, הנגרייה הקטנה גדלה והפכנו לאחת החברות המובילות בתחום המטבחים בארץ עם ארבעה סניפים הפזורים בערים מרכזיות. עם זאת, אנחנו עדיין מתייחסים לכל לקוח כאילו הוא הלקוח הראשון שלנו, בהתרגשות רבה ורצון עז להוכיח את מקצועיותנו ואת שמנו הטוב. סגנונות העיצוב שלנו מאופיינים בטביעת אצבע ייחודית שכל מטבח שונה מקודמו וזאת בשום שאנו עובדים בשיטת "costom made". בשיטה זו נביא את יכולתנו להבין את רצונות ודרישות הלקוח ולהביא אותם לביצוע בעיצוב וייצור המטבח. אנו שמים דגש על ייצור ישראלי "כחול לבן". כל החלקים המרכיבים את המטבחים מיוצרים בארץ. וכשאתם רוכשים אצלנו מטבח אתם מחזקים את הכלכלה הישראלית.

"נובו מטבחים" עובדים עם מעצבים ואדריכלים מהשורה הראשונה בארץ.
ובעלי רקורד עשיר בשיתופי פעולה עם קבלנים ובניית מטבחים למתחמי בניינים בכל הארץ.

אנו מבטיחים להוות עבורכם אוזן קשבת מהשלב הראשון ועד להתקנת המטבח בביתכם.
מאחר ואנו בטוחים באיכות המרכיבים ומגימור המטבחים שלנו, אנו נותנים בשמחה 12 שנות אחריות.סוגי מטבחים

נובו מטבחים היא החברת המטבחים הבלעדית שיש לה את הטכנולוגיות האלו למעשה מדובר בשתי טכנולוגיות גרמניות של חברת נימן

נובו מטבחים גאים להציג את  טכנולוגיית pianovo הגרמנית, טכנולוגיה המאפשרת לכם לבנות מטבח עם פינות מטבח מושלמות. pianovo הוא ציפוי מיוחד המתקפל לכדי 90 מעלות. הציפוי מיושם על שכבת טקסטורה לבחירת הלקוח .
בגב המשטח מכורסמת זווית 90 מעלות המתקפלת ויוצרת את פינות המטבח, פינות האי ויישומים נוספים. רמת הגימור בטכנולוגיה זו מושלמת!! פינות המטבח ממשיכות בגימור מושלם ללא סימני חיבור או הדבקה. מראה זה מעניק למטבח יוקרה וניקיון בעיצוב.
את טכנולוגיית pianovo ניתן להשיג רק בנובו מטבחים.
טעימה קטנה מהמטבחים שלנו

לתאום פגישה באולם התצוגה